Kodėl verta rinktis „Ship Center“?

Nebrangios kurjerių paslaugos arba kodėl verta pasirinkti „Ship Center“?

Nebrangios kurjerių paslaugos arba kodėl verta pasirinkti „Ship Center“?
Svarstote, kuri kurjerių paslaugas teikianti įmonė nugabens Jūsų siuntą pigiausiai? Bendradarbiaujame su populiariausiomis kurjerių bendrovėmis.

Užsisakykite kurjerį per mūsų svetainę.

 

 „Ship Center“ yra didžiausias poligrafijos ir kurjerių tinklas Lenkijoje, apimantis daugiau kaip 80 partnerinių taškų visoje Lenkijoje ir šiuo metu plečiantis savo veiklą Lietuvoje. Siūlome patrauklų kurjerių paslaugų kainininką ir kompleksiškas spausdinimo paslaugas.
 Galvodami apie mūsų franšizės gavėjus ir klientus, sutelkiame dėmesį į nuolatinius pokyčius, kurie pagerina „Ship Center“ tinklo funkcionalumą ir veiklą.  Mūsų prioritetas yra pasiūlyti pigiausias kurjerių paslaugas. Nuolat vedame derybas su vežėjais dėl žemesnių įkainių ir diegiame naujus sprendimus bei paslaugas.
  Esame vieninteliai rinkoje, kurie turi didžiausią partnerių skaičių, taigi mūsų klientas gali rinktis net iš kelių skirtingų kurjerių ir ekspedijavimo įmonių.
  Kurjerio užsakymas per mūsų svetainę – tai paprasta ir greita.
  „Ship Center“ svetainėje galima beveik iškart įvertinti, kiek Jums kainuos siuntos gabenimo (tiek vietinio, tiek paletėmis, tiek tarptautinio gabenimo) per kurjerį paslauga.   Kurjerio užsakymas per mūsų svetainę leidžia klientui tiesiogiai įsigyti, sumokėti ir atsispausdinti etiketę, skirtą kurjeriui.

     Mūsų klientų aptarnavimo punktai siūlo šias paslaugas:
        + vietinį ir tarptautinį siuntų gabenimą per kurjerius,
        + siuntų sekimą,
        + didelio formato ir ofsetinę spaudą,
        + inovatyvų 3D spausdinimą,
        + FLASH tipo antspaudus.


Ieškote pigių kurjerio paslaugų? Užsisakykite kurjerį per mūsų svetainę ir būsite maloniai nustebinti palankiomis kainomis.

 

Aplankykite
mūsų punktus

Kontaktai

 

Tel.: +370 616 55558

:

Tel.: +370 616 55557

 

NAUJIENLAIŠKIS

Siuntos sekimas

Techninis palaikymas: