Vienoje vietoje – daug galimybių!


Ship Center – tai patikima bei didelę patirtį turinti įmonė. Mes esame siuntų tarnybų tarpininkai, teikiame poligrafijos paslaugas, gaminame antspaudus bei spausdiname 3D spaudinius.


Tai didžiausias Lenkijoje siuntų ir poligrafijos tinklas, plečiantis savo veiklą ir Lietuvoje. Ship Center įmonė buvo įkurta 2013 m. Lenkijoje, Katovicuose. Per kelerius intensyvios veiklos metus buvo atidaryta daugiau nei 80 punktų ir plėtra vykdoma toliau.


Pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis – siuntų siuntimas. Mes bendradarbiaujame su patikimiausiomis ir populiariausiomis siuntų tarnybomis. Siūlome geriausią būdą išsiųsti Jūsų siuntą į bet kurią pasaulio šalį už prieinamą kainą ir leisti mums viskuo pasirūpinti už Jus. Supakuosime, perduosime kurjeriui bei pasirūpinsime sklandžiu pristatymu.


Dar viena plati mūsų veiklos sritis – poligrafija. Tai reklaminės spaudos paslaugos. Pagaminsime skrajutes, vizitines korteles, katalogus ir visą kitą, ko gali prireikti Jūsų įmonės reklamai. Jūs užsakote – mes spausdiname!

      

Kaip dinamiškai auganti įmonė, mes taip pat ieškome naujų franšizės partnerių, kurie savo mieste įsteigtų savo „Ship Center“ klientų aptarnavimo punktą.


Galime drąsiai teigti, kad mūsų franšizės pasiūlymas skiriasi nuo kitų panašias paslaugas teikiančių įmonių.
Esame vieni iš nedaugelio kurjerių kompanijų, siūlančių, bene, geriausią galimybę atidaryti jau patikrintą verslą.

 

 

 

Aplankykite
mūsų punktus

Kontaktai

 

Tel.: +370 616 55558

:

Tel.: +370 616 55557

 

NAUJIENLAIŠKIS

Siuntos sekimas

Techninis palaikymas: