Ship Center kaip tarpininkas bendradarbiauja su geriausiomis kurjerių įmonėmis.
Mes teikiame savo klientams geriausias transporto sąlygas, pritaikytas jų poreikiams,
patraukliausiomis kainomis.

             

 

UPS
Įkurta 1907 m. kaip kurjerinė kompanija Jungtinėse Amerikos Valstijose. UPS išsivystė į daugiamilijardinę korporaciją, kurios pagrindinis tikslas - padėti vystytis tarptautinei prekybai visame paaulyje. Šiandien UPS - tai kompanija, kurios ženklas vienas iš geriausiai atpažįstamų ir mėgiamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia paketų pristatymo kompanija ir pirmaujančia pasauline specializuotų transportavimo bei logistikos paslaugų teikėja. Kasdien valdo prekių, atsargų ir informacijos srautus daugiau kaip 200-uose šalių ir teritorijų visame pasaulyje.


DPD
UAB „DPD Lietuva“ yra tarptautinio pervežimų tinklo dalis. Įmonė yra Lietuvos smulkių siuntų rinkos verslas-verslui (B2B) lyderė. Kasdien kvalifikuoti įmonės specialistai darbuodamiesi siuntų paskirstymo terminaluose užtikrina paprastą, greitą ir patikimą siuntų pristatymą.

DPD produktų ir paslaugų spektras atitinka siuntų pristatymo poreikius: nuo siuntų pristatymo Baltijos šalyse iki skubaus siuntų pristatymo į kitas Europos Sąjungos šalis. UAB „DPD Lietuva“ siūlo efektyvius integruotus logistinius sprendimus įvairioms verslo šakoms. Pastovūs ir greiti pristatymo terminai, modernus siuntų rūšiavimo ir paskirstymo procesas, įsiklausymas į klientų poreikius bei kompetentingi ekspertai - tai tik dalis privalumų, kuriuos gauna klientai besinaudojantys DPD paslaugomis.TNT
Greitas ir platus TNT kelių transporto tinklas Lietuvoje ir Europoje bei didelė pristatymo paslaugų pasiūla padės įgyvendinti Jūsų įsipareigojimus klientams ir išplės Jūsų pasiekiamą rinkos dalį. Kiekvieną savaitę TNT sujungia Europą daugiau nei 55 000 kelių maršrutų.VENIPAK
Tai kompanija, teikianti skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Europoje ir kitose šalyse.
Venipak aktyviai prisideda prie siuntų rinkos plėtros ir, skirdama daug dėmesio ilgalaikiams ryšiams su klientais, užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Venipak paslaugomis naudojasi įmonės, kurios savo prekes ar vertybes yra įsipareigojusios pristatyti per parą. 
Venipak veikia kaip atsakingas juridinis vienetas ir rinkos dalyvis bei darbdavys. Prie visuomenės gerovės kompanija prisideda ne tik plėsdama verslą, kurdama naujas darbo vietas ir rūpindamasi savo darbuotojais, bet ir aktyviai supažindindama įmones su siuntų gabenimo sprendimų privalumais. Skirdama išskirtinį dėmesį klientų aptarnavimo kokybei, Venipak siekia tapti geriausia paslaugų teikimo bendrove.LP EXPRESS
Tai Lietuvos pašto prekės ženklas, su kuriuo vystoma kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veikla.

Turėdami ilgametę patirtį siuntų pristatymo rinkoje ir savo veikloje taikydami moderniausias technologijas, įmonė siekia tapti rinkos lyderiais Lietuvoje. LP Express vieninteliai Lietuvoje, galintys pasiūlyti tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Prekės ženklą LP EXPRESS valdo antrinė Lietuvos pašto įmonė AB „Lietuvos paštas“.


 

Aplankykite
mūsų punktus

Kontaktai

 

Tel.: +370 616 55558

:

Tel.: +370 616 55557

 

NAUJIENLAIŠKIS

Siuntos sekimas

Techninis palaikymas: